Faq

Ogólne

Czym jest betplugin.pl?

W skrócie – jest to aplikacja, dzięki której możecie filtrować mecze piłki nożnej odbywane na żywo na podstawie różnych parametrów, a także sortować je zgodnie z własnym upodobaniem.

Po co mi betplugin?

Choćby po to, by móc przefiltrować sobie wszystkie mecze odgrywane na żywo, w których np.:

  • wynik wynosi dokładnie 0 – 0
  • minuta w meczu jest z przedziału 45 – 70

W następnym kroku możemy posortować mecze, by znaleźć te, w których jeden z zespołów ma zdecydowaną przewagę w posiadaniu piłki, w strzałach na bramkę, groźnych atakach itp.

Aplikacja umożliwia sortowanie meczów po statystykach, takich jak: posiadanie piłki, liczba strzałów, groźnych ataków, rzutów rożnych, podań itd. Charakter aplikacji jest taki, że im więcej spotkań się odbywa równolegle, tym betplugin jest bardziej przydatny.

Możesz te informacje wykorzystać podczas obstawiania meczów w legalnych zakładach bukmacherskich. Pamiętaj tylko, że aplikacja sama w sobie nie spowoduje, że zaczniesz na nich zarabiać. Koniec końców to tylko sport, zawsze znajdą się niespodzianki, zadecyduje forma dnia itd. Betplugin niczego nie gwarantuje.

Czy betplugin jest darmowy?

Tak, ale ma swoje ograniczenia (liczba odświeżeń / aktualizacji wyników w miesiącu).

Aplikacja

Dlaczego przycisk odświeżania blokuje się po użyciu?

Statystyki meczowe są odświeżane co minutę (w ten sposób otrzymujemy dane od naszego dostawcy). Blokujemy przycisk, aby zapobiec niepotrzebnemu przeciążeniu serwera

Kiedy pobierane są punkty za aktualizacje meczów?

W momencie użycia przycisku odświeżania (główna tabela, na górze po prawej stronie), ale tylko w sytuacji kiedy jakieś mecze zostaną pobrane. Najlepiej jest pobierać je wtedy, gry wiemy, że jest sporo meczów (np. w weekend, czy środek tygodnia gdy występują mecze w pucharach europejskich), ponieważ im więcej meczów, tym więcej możliwości filtrowania / sortowania.

Skończyły mi się kredyty na odświeżanie meczów, co zrobić?

Póki co w aplikacji betplugin wszystkie konta są darmowe, w związku z czym mają swoje ograniczenia. Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś/aś to koniecznie zapisz się na nasz newsletter. Zapisanie się na niego spowoduje dodanie do Twojego limitu dodatkowych punktów.

Zapisałem się na newsletter, ale nie otrzymałem bonusowych punktów do limitu?

Oznacza, że Twój adres email w serwisie betplugin.pl jest inny niż ten, który został użyty podczas zapisu do newslettera. Prawdopodobnie po zapisie na newsletter zmieniłeś swój adres email w usłudze newslettera, lub serwisie betplugin na inny. Adresy muszą być te same, jeśli chcesz zachować bonus.

Wtyczka

Czym jest wtyczka betplugin?

Jest to rozszerzenie przeglądarkowe (póki co tylko chrome), które jeśli zostanie wgrane przez użytkownika, umożliwi mu korzystanie z funkcjonalności betplugin bezpośrednio na stronach bukmacherskich. Więcej na temat rozszerzeń:https://chrome.google.com/webstore/category/extensions?hl=pl

Po co mi wtyczka betplugin?

Wtyczka zawiera z grubsza tą samą funkcjonalność, która jest w serwisie betplugin.pl. Różnica jest taka, że możemy ją wykorzystywać bezpośrednio na legalnych stronach bukmacherskich, dzięki czemu jesteśmy w stanie szybciej odnajdywać w ofercie bukmacherów odfiltrowane przez nas mecze. Betplugin próbuje sparować mecze z bazy betplugin z meczami z bazy serwisów bukmacherskich, dzięki czemu zaraz po użytciu fitrowania / sortowania możemy szybko przeskoczyć do odpowiedniego meczu w serwisie bukmacherskim.

Dlaczego opcja "znajdź" nie jest widoczna przy każdym spotkaniu?

Nie mamy dostępu do danych serwisów bukmacherskich, a każdy z nich może i często ma w różny sposób zapisane nazwy zespołów. Mamy swojego dostawcę danych i w związku z tym czasem wtyczka nie potrafii powiązać nazwy zespołu z naszej bazy, z nazwami ze stron bukmacherskich. Pracujemy nad tym, by stopniowo spotkań "nierozpoznanych" było coraz mniej.

Dlaczego mecze we wtyczce nie zgadzają się z tym co jest na stronie bukmachera?

Jak wspominaliśmy, nie mamy dostępu do danych serwisów bukmacherskich, a jedynie do danych naszego dostawcy. Stąd wynikają różnice. Niemniej mecze z najpopularniejszych lig powinny być w większości te same. Różnice powinny dotyczyć głównie mniej popularnych lig.

Wtyczka nie działa

Wtyczka powinna wskazywać odpowiednim komunikatem co jest nie tak. Upewnij się, że:

  • Jesteś zalogowany na stronie betplugin.pl
  • Znajdujesz się na jednym z serwisów bukmacherskich, który jest wspierany przez wtyczkę betplugin (FORTUNA, STS, LVBET)
  • Znajdujesz się na podstronie spotkań na żywo w temacie piłka nożna

Jeśli mimo to wtyczka nie działa (a jesteś zalogowany w serwisie betplugin.pl), spróbuj najpirew odświeżyć stronę serwisu bukmacherskiego w których z wtyczki korzystasz, a jeśli to niczego nie zmienia, to spróbuj ją odinstalować i zainstalować ponownie (odświeżając przy tym przeglądarkę). W razie dalszych problemów skontaktuj się z nami opisując dokładne kroki, które spowodowały wystąpienie błądu.

Inne

Zapisałem się na newsletter, ale nie otrzymałem żadnego maila

Prawdopodobnie email od nas nie trafił do głównego folderu w Twojej skrzynce. Betlogin.pl jest nową domeną (aplikacja dopiero powstaje), stąd niektóre skrzynki mogą wrzucać takie wiadomości do specjalnych folderów jak „newslettery” (wp.pl), czy „oferty” (gmail). Sprawdź dokładnie skrzynkę, jeśli nie dostałeś od nas wiadomości. W innej sytuacji skontaktuj się z nami poprzez adres kontakt@betplugin.pl. Postaramy się pomóc :).

betplugin.pl

Niniejszy serwis ma charakter informacyjny i przeznaczony jest dla osób pełnoletnich, które ukończyły 18 lat. Jeśli masz mniej, opuść tę stronę.

Serwis jest skierowany do osób, które interesują się analizą meczową spotkań piłkarskich, a także korzystają z legalnych firm bukmacherskich zlokalizowanych w miejsach w których uczestnictwo w grach hazardowych jest w pełni zgodne z obowiązującym prawem. Nie zachęcamy do obstawiania zakładów bukmacherskich. Rób to z głową!

© 2020 betplugin